<--! code By --> <--! code By --> **تچر(tachar)** - اردبیل
معرفی وبلاگ
جهانگردی را با ایرانگردی شروع کنیم. تچر tachar نام یکی از کاخهای تخت جمشید است و این کاخ زیبا کاخ خصوصی داریوش بوده و به علت پنجره هائی که به سمت نور دارد به این نام مشهور شده است به معنای کاخ زمستانی می باشد.
دسته
لينك هاي مفيد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 186043
تعداد نوشته ها : 3761
تعداد نظرات : 76
PageRank --------------------------------
 جاذبه های گردشگری  ایران
-----------کد لوگوی ما--------- --------------------------------- تماس با ما ---------------------------------
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
شهرستان كوثر يا گيوي يكي از شهرستان هاي استان اردبيل است كه مركز آن شهر گيوي مي باشد. از مشخصات و ويژگي‌هاي گيوي وجود مناظر طبيعي و كوه هاي مشجر و پارك هاي زيباست. از مناطق مهم، ديدني و توريستي آن مي‌توان به آبگرم "ايستي سو" و محيط دلپذير و آرام منطقه و هواي لطيف كوهستان و مناطق زيباي طبيع
دسته ها : اردبیل
1390/9/6

شهرستان گِرمي يا مغان

شهرستان گِرمي يا مغان يكي از شهرستان هاي استان اردبيل در ايران است. شهر گرمي مركز شهرستان گرمي است. اين شهرستان قبلا بخش مركزي شهرستان مغان بود كه شامل شهرستان‌هاي كنوني گرمي، پارس آباد و بيله سوار مي‌باشد.

دسته ها : اردبیل
1390/9/6

شهر اردبيل مركز استان اردبيل و مهم ترين شهر اين استان به شمار مي رود. شهري تاريخي كه آثاري همچون آرامگاه شيخ صفي الدين اردبيلي نشان از اهميت آن در گذشته دارد. اردبيل شهري بزرگ، زيبا با آب و هوايي سردسير است. زمستان هاي پر برف و سرد و تابستان هاي خنك از ويژگي هاي خاص اين شهر به حساب مي آيد.


دسته ها : اردبیل
1390/9/6

با توجه به اشنايي با بعضي مناطق بهتر ديدم از اطلاعاتي كه در مورد مسيرهاي گردشگري استانهاي مختلف دارم در اختيار اين انجمن قرار بدم
ايندفعه مسيرهاي گردشگري استان اردبيل را خدمت شما ارائه ميدهم
http://up.iranblog.com/images/2rk1fjmyzz8zgk1bad.pdf

دسته ها : اردبیل
1390/9/6
دسته ها : اردبیل
1390/9/6
X