<--! code By --> <--! code By --> **تچر(tachar)** - کهگیلویه و بویر احمد
معرفی وبلاگ
جهانگردی را با ایرانگردی شروع کنیم. تچر tachar نام یکی از کاخهای تخت جمشید است و این کاخ زیبا کاخ خصوصی داریوش بوده و به علت پنجره هائی که به سمت نور دارد به این نام مشهور شده است به معنای کاخ زمستانی می باشد.
دسته
لينك هاي مفيد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 186078
تعداد نوشته ها : 3761
تعداد نظرات : 76
PageRank --------------------------------
 جاذبه های گردشگری  ایران
-----------کد لوگوی ما--------- --------------------------------- تماس با ما ---------------------------------
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

قلعه رئيسي شهري است در استان كهگيلويه و بويراحمد ايران. اين شهر در بخش مركزي از توابع شهرستان كهگيلويه قرار گرفته است. جمعيت اين شهر در سال ۱۳۸۵، برابر با ۵٫۸۹۵ نفر بوده است.

لنده شهري است در استان كهگيلويه و بويراحمد ايران. اين شهر در بخش لنده از توابع شهرستان كهگيلويه قرار گرفته است. جمعيت اين شهر در سال ۱۳۸۵، برابر با ۱۰٫۶۶۶ نفر بوده است. لنده در ۳۰ كيلومتري دهدشت قرار دارد.

گراب سفلي شهري است در استان كهگيلويه و بويراحمد ايران. اين شهر در بخش لوداب از توابع شهرستان بويراحمد قرار گرفته است. جمعيت اين شهر در سال ۱۳۸۵، برابر با ۵۴۷ نفر بوده است.

باشت شهري است در استان كهگيلويه و بويراحمد ايران. اين شهر در بخش باشت از توابع شهرستان گچساران قرار گرفته است. جمعيت اين شهر در سال ۱۳۸۵، برابر با ۸٫۳۴۹ نفر بوده است.

ديشموك شهري است در استان كهگيلويه و بويراحمد ايران. اين شهر در بخش ديشموك از توابع شهرستان كهگيلويه قرار گرفته است. جمعيت اين شهر در سال ۱۳۸۵، برابر با ۴٫۱۱۸ نفر بوده است.

X